فروش شیرسوزنی چند راهه (منیفولد)

منیفولد

منیفولد یا شیرهای سوزنی چند راهه  را می توان دسترسی‌ استانداردی برای ترنسمیتر‌های فشار و ترنسمیترهای اختلاف فشار دانست.

با استفاده از یک شیر منیفولدی می‌توان تعمیرات و یا کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق  را بدون خاموشی خط انجام داد.

 

منیفولد

انواع شیرهای منیفولدی

  • شیرهای منیفولدی دو راهه

  • شیر‌های منیفولدی سه راهه

  • شیرهای منیفولدی پنج راهه

کاربرد عمده این نوع شیر سوزنی برای ترنسمیترهای فشار (Pressure Transmitter) وترنسمیترهای اختلاف فشار (DPT)  می باشد.(ترنسمیتر فشار وسیله‌ای است برای تبدیل فشار اندازه گیری شده به یک سیگنال الکتریکی قابل اندازه گیری)

جهت استفاده از این شیر برای کالیبراسیون، شیر مسدود کننده را بسته، درین را به یک مولد فشار بسته و عملیات تست فشار را انجام می‌دهیم. در این حالت نیازی به خارج کردن تجهیز از خط و خارج شدن خط نیست.

در شیر های منیفولدی سه راهه از دو شیر مسدود کننده و یک شیر تعادل دهنده (equalizer) تشکیل شده است که برای فهمیدن نقطه صفر DPT  (Differential Pressure Transmitter) تنها کافیست شیر مسدود کننده را بسته و شیر Equalizer را باز کنیم.

در این حالت فشار دو سمت پرفشار و کم فشار برابر شده و در صورت کالیبره بودن، DPT باید نقطه صفر دستگاه را نشان دهد.

منیفولد

 

لازم به ذکر است که ‌HP side (high pressure side) الزاماً سمت پرفشار جریان نیست. فشار این سمت می‌تواند از سمت LP کمتر باشد. در این صورت ولتاژی که به عنوان سیگنال خروجی DPT است، یک مقدار منفی را نشان خواهد داد.

 

فروش شیرسوزنی چند راهه (منیفولد) و خرید اینترنتی انواع شیر ها از طریق سایت ما امکان پذیر می باشد .جهت اطلاع از آخرین قیمت منیفولد و سفارش گذاری کالا، از کارشناسان فروش ما راهنمایی بخواهید

    شماره موبایل: 09162995964 خانم حمیدی شماره موبایل: 09134587790 نادرخانی